Dreams

15. december 2013 at 19:13 |  ostatni clanky
Nemůžu uvěřit, jak tenhle rok tak rychle utekl. Všechno to nějak rychle uteklo. Pamatuji si, kdy jsem šla poprvé na střední a ted budu maturovat. Za pár měsíců začně můj úplně jiný život. Jsem natěšená, ale mám strach.


Dokážu celé hodiny ležet a snít o tom, co asi budu dělat v tuhle chvíli příští rok. Jak to všechno dopadne, budu v Irsku?
A co Remy? Já to tak nesnáším, jak nemůžou lidé volně cestovat a jet kamkoliv chtějí. Já vím - je potřeba nějakých pravidel a jak by to asi vypadalo, kdyby bylo všechno dovolené. Ale je těžké, když část z vás žije na druhé straně světa a když úřady nepovolí vycestování, jste úplně bezbranní a nemůžete udělat nic. Věřím, že jsme si ale to své vybrali a Remy dostane vízum a budeme spolu žít v Irsku, tak jak plánujeme. Nevím, jak dlouho v Irsku budeme, chceme hodně cestovat, ale nebudu si nalhávat, že to nejen hodně stojí, ale v našem případě to není vůbec jednoduché. V Indii mají úplně jiná pravidla a je pro ně mnohem složitější vycestovat, nebo dostat trvalý pobyt někde v Evropě.
Opravdu bych chtěla mít tentokrát štěstí. Myslím, že si to zasloužím. Přes všechno, čím jsem si prošla já i Remy, přes všechno, čím jsme si prošli spolu.

If your dreams don't scare you, th ey are not big enough. I hope it's true.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement