happy new year

27. december 2013 at 14:12 |  Tema tydne
Každý koho znám říká, jak ten rok rychle utekl. Vlastně jsem ani nevěřila, že jsou Vánoce, protože mi nešlo na rozum, jak ten čas letí. Asi nedokážu říct, jestli byl pro mě 2013 dobrým nebo špatným rokem. Strávila jsem nádherné léto v Indii, ale byla jsem hodně nemocná. Měla jsem opravdu vysoké horečky, které ale nikdy nemívám. I maminčino zdraví nám dalo opravdu zabrat ia tak jsem vlastně ráda, že už bude Nový rok. Všechno špatné co se stalo hodíme za hlavu a pojedeme nanovo. Ale nic se nemá zapomínat! Věřím, že všechno špatné je pro něco dobré a i nemoci, které se nám všťourali do života mi znovu připomněli, jak je důležité vážit si zdraví a dobře o něj pečovat.

A je to zvláštní že v jednu chvíli bude stále 2013 a najednou šup - a přehoupne se úplně jiný rok. No ne ? Jo je to fakt divný ;D .. A jaký asi bude? Pro mě je opravdu hodně důležitý. V tomto roce se toho změní mnoho a já si musím věřit, že všechno dokážu. Když vidím, jak všechno rychle uteklo, za chvilku budu stát u maturity. Budu určitě hrozně nervozní ale musíme to dát! :D Po maturitě se stěhuju do Irska, kde začnu docela nový život. I Remymu přibyde mnoho starostí, protože maturujeme spolu a on ještě k tomu musí zařizovat vízum, abychom mohli být konečně v jednom státě :')

Jsem snílek a často si říkám, co budu dělat touhle dobou za rok. Už budu všechno vědět - co mi vyšlo a co ne, kde budu žít? Budu v Irsku, nebo skončím někde v Africe ? :D A budu chtít pořád procestovat celý svět? Je to opravdu zvláštní takhle přemýšlet. Doufám, že pro vás bude 2014 úspěšným a šťastným rokem a vyplní se všechny vaše sny. Však si to zasloužíme :)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 story-for-you-by-alex story-for-you-by-alex | Web | 27. december 2013 at 16:03 | React

Hezký článek i blog :)

2 yesterdayisgone yesterdayisgone | 28. december 2013 at 3:40 | React

dekuju :)[1]:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement