review: About time / Lásky čas

28. february 2014 at 9:00 |  movies
About time / Lásky čas

Nejen že opravdu miluji herečku Rachel McAdams, ale celý cast mi byl velmi sympatický. Je to opravdu krásný film který vás pobaví, rozbrečí a taky si u něj příjemně odpočinete. Film jsem viděla v angličtině, ale český dabing či titulky si myslím že jsou jen otázkou času.

Co kdyby jste mohli vše, co se vám v životě stane vrátit, a udělat znova - jinak?
Tim je obyčejný kluk a jeho život se zcela změní, když mu jeho otec prozradí rodinné tajemství - všichni členové rodu můžou cestovat v čase. Když jsem se dozvěděla, o čem film vlastně je, na první dojem mě moc neoslnil. Vůbec mě totiž nebaví filmy se sci-fi nebo super záhadným kontextem. Nakonec jsem se na film podívala a od začátku mě opravdu bavil. Někdy mě určité okamžiky přiváděli i k šílenství a musíte křičet a netrpělivě očekávat, jak to vlastně dopadne.
Nebudu prozrazovat, jak se tento film vyvíjí dál, protože opravdu stojí za to, abyste se na něj podívali :) About time se 100% zařadil do mých TOP 10 oblíbených filmů a klidně bych se na něj podívala znovu :)

Dávám 5 hvězdiček a trailer pod článěk :)
http://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gif

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Will-R Will-R | Web | 28. february 2014 at 22:59 | React

ja som to pozerala pred včerom :D to je sranda, a v češtine na jednej stránke :D začalo ma to baviť ale potom som to nedopozerala lebo sme išli plávať, tak ja si to dopozerám :D

2 yesterdayisgone yesterdayisgone | Web | 1. march 2014 at 17:05 | React

urcite dokoukej :)
[1]:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama