March 2014

Prom

29. march 2014 at 17:48 ostatni clanky
Ahoj :)
už jsem hrozně dlouho nic nepsala, nevěděla jsem co psát, abych pořád jen nepovídala o tom co mě trápí a když už jsem věděla, co napsat, tak nebyl vůbec čas.

Už před rokem jsem zjistila, jak děsně čas letí ale stejně mě to pokaždé překvapí. 16 dubna mám praktickou maturitní zkoušku a přijde mi, že se o ničem jiném nemluví. Asi proto, že nemáme dost probráno a málo hodin na to, abychom vše trénovali. Všichni jsou na nervy a nervozni a na mě to padne až doma, když zjistím, že třeba něco spočítat nezvládnu. Je to hrůza!! Počítáme dávky, různá životní minima, příspěvky... A nejvíc mě štve, že ve skutečnosti na to už mají internetové kalkulačky a programy a hlavu si tímhle vůbec nezatěžují. Je to naprdlajs :D

22. března jsem měla maturitní ples. Musím se přiznat, že to dalo tolik práce (a to nepočítám domluvy ve třídě), že jsem se vůbec netěšila a nemohla jsem se dočkat, až bude po všem. Hrozně se mi to ale líbilo, dokonce jsem tam hrála a zpívala a protože jsem vyráběla půlnoční překvapení, hrozně mě potěšilo, že se to všem líbilo a má to obrovský úspěch. Můžete se na něj podívat TADY.

Taky jsem se bála, protože se normálně vůbec nemaluju a nenosím sukně, ani šaty. Ani jedny nemám ve skříni :D Nakonec mi šaty ušila naše rodinná kamarádka. Neměla jsem žádný luxus, ale myslím, že se přesně ke mně hodily. V jednoduchosti je krása, ne? :D Podpatky no tak to je další uzavřená kapitola, takže jsem měla baleríny a v půlce večera jsem se zase navlékla do conversek. Měla jsem snad poprvé hrozně namalované řasy , že mi připadalo, že když mrknu, tak už v životě neotevřu oči :D Dám vám sem pár fotek, abyste si to uměli představit.

Hrozně moc to uteklo a za chvíli je konec to je neuvěřitelný!!! Doufám, že se máte krásně <3


Spring

8. march 2014 at 14:04 photoblog
Ahoj :) dlouho jsem se neozvala, nebyl vubec cas a vlastne ani myslenky na novy clanek. Zacaly prazdniny, ale ja se musim ucit, protoze maturita je tady co nevidet :D Moc se mi ale do toho nechce, nedokazu se ucit takhle moc dopredu ale chapu, ze to nemuzu nechat na posledni chvili..
Je to neuveritelne, ale jaro je tady! :) Mamce to uz na zahrade kvete , tak jsem vybehla ven a neco nafotila.
review: Nebe může počkat

1. march 2014 at 18:00 books
Nebe může počkat - Cally Taylor
Ahoj :) Dneska jsem dočetla tuhle úžasnou knížku. O autorce jsem nikdy neslyšela, ale našla jsem tuhle knihu na internetu a její děj mě opravdu zaujal. Navíc byla v Levných knihách asi jen za 100,- ! Tahle kniha byla vydána v roce 2010, o to víc nemůžu uvěřit tomu, že mě tak skvělý příběh 4 roky chyběl v životě :D Jsem na knížky opravdu blázen a postavy v nich se stanou součástí mého života, aspon na tu dobu , kdy čtu.

Lucy má den před svatbou. Má si brát svou životní lásku Dana, který je její spřízněnou duší. Ten večer má ale smrtelnou nehodu a umírá. Tímto se ale s Lucy neloučíme, protože se objeví někde mezi nebem a zemí, kde si musí vybrat, zda půjde do nebe, nebo se stane duchem. K tomu ale musí do 21 dnů splnit úkol - najít životní lásku pro úplně cizího člověka. Když se ocitne zpátky na zemi a nastěhuje se do bytu, který sdílí s dalšími "živými-mrtvými" zjištuje, že ty, které znala před smrtí už nemůže oslovit , protože pro ně je němá a také ji nepoznají, i když vypadá úplně stejně jako před smrtí.

Je to úžasný nápad a je to něco originálního. Není to ohraný zamilovaný příběh ale má děj, dobrodružštví. Rozesměje vás a hned vzápětí vám zlomí srdce. Konec knížky mě ABSOLUTNĚ překvapil a doted jsem z toho opravdu překvapená. Určitě si tuhle knížku pučte, nebo kupte, protože je vážně úžasná :)

http://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gif

Weekend

1. march 2014 at 16:36 ostatni clanky
Ahoj :)
doufám, že máte hezký víkend. Mě dneska přijde, že už je dávno neděle, ani nevím proč. Dneska to vůbec neutíká, asi proto , že jsem vstávala v 6 hodin ráno. Včera jsem začla číst novou knížku, kterou jsem dostala k narozeninám a ještě jsem se k ní nedostala. Dneska jsem ji dočetla a musím říct, že jsem z ní úplně nadšená a určitě vám sem dám review, protože stojí za to, aby jste si ji taky přečetli.

Už 14 dní čekám na vydání řidičského průkazu. Jsem z toho docela nervní, protože mi přijde, že pořád nemám něco dokončeného a vyřízeného. Známá, která dělala tu samou autoškolu už měla doklad po 9 dnech, tak jsem nadšeně čekala a ono nic. Aspon ale vím , že příští týden už bude na 100% :)

Tak se mějte hezky a užívejte volna :)