Prom

29. march 2014 at 17:48 |  ostatni clanky
Ahoj :)
už jsem hrozně dlouho nic nepsala, nevěděla jsem co psát, abych pořád jen nepovídala o tom co mě trápí a když už jsem věděla, co napsat, tak nebyl vůbec čas.

Už před rokem jsem zjistila, jak děsně čas letí ale stejně mě to pokaždé překvapí. 16 dubna mám praktickou maturitní zkoušku a přijde mi, že se o ničem jiném nemluví. Asi proto, že nemáme dost probráno a málo hodin na to, abychom vše trénovali. Všichni jsou na nervy a nervozni a na mě to padne až doma, když zjistím, že třeba něco spočítat nezvládnu. Je to hrůza!! Počítáme dávky, různá životní minima, příspěvky... A nejvíc mě štve, že ve skutečnosti na to už mají internetové kalkulačky a programy a hlavu si tímhle vůbec nezatěžují. Je to naprdlajs :D

22. března jsem měla maturitní ples. Musím se přiznat, že to dalo tolik práce (a to nepočítám domluvy ve třídě), že jsem se vůbec netěšila a nemohla jsem se dočkat, až bude po všem. Hrozně se mi to ale líbilo, dokonce jsem tam hrála a zpívala a protože jsem vyráběla půlnoční překvapení, hrozně mě potěšilo, že se to všem líbilo a má to obrovský úspěch. Můžete se na něj podívat TADY.

Taky jsem se bála, protože se normálně vůbec nemaluju a nenosím sukně, ani šaty. Ani jedny nemám ve skříni :D Nakonec mi šaty ušila naše rodinná kamarádka. Neměla jsem žádný luxus, ale myslím, že se přesně ke mně hodily. V jednoduchosti je krása, ne? :D Podpatky no tak to je další uzavřená kapitola, takže jsem měla baleríny a v půlce večera jsem se zase navlékla do conversek. Měla jsem snad poprvé hrozně namalované řasy , že mi připadalo, že když mrknu, tak už v životě neotevřu oči :D Dám vám sem pár fotek, abyste si to uměli představit.

Hrozně moc to uteklo a za chvíli je konec to je neuvěřitelný!!! Doufám, že se máte krásně <3

 

1 person judged this article.

Comments

1 Fox' Fox' | Web | 31. march 2014 at 13:57 | React

na těch fotkách bych tě vůbec nepoznala. Mám tě zafixovanou jako přírodní a relativně světlovlasou krásku. Ne že by ti to neslušelo! To vůbec ne=) právě naopak. Asi budeš hezká vždy a všude za všech okolností =D =))) Maturita dopadne dobře =) všichni se jí bojí a všichni potom říkají že to je jen formalita, ale na to si bohužel musí přijít každý sám. Budu držet pěsti=)

btw. ty conversky k šatům jsou dost stylový!

2 yesterdayisgone yesterdayisgone | Web | 1. april 2014 at 16:51 | React

haha no jo, k svetlovlasy krasce mam daleko, ale dekuju :)[1]:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement