review: Nebe může počkat

1. march 2014 at 18:00 |  books
Nebe může počkat - Cally Taylor
Ahoj :) Dneska jsem dočetla tuhle úžasnou knížku. O autorce jsem nikdy neslyšela, ale našla jsem tuhle knihu na internetu a její děj mě opravdu zaujal. Navíc byla v Levných knihách asi jen za 100,- ! Tahle kniha byla vydána v roce 2010, o to víc nemůžu uvěřit tomu, že mě tak skvělý příběh 4 roky chyběl v životě :D Jsem na knížky opravdu blázen a postavy v nich se stanou součástí mého života, aspon na tu dobu , kdy čtu.

Lucy má den před svatbou. Má si brát svou životní lásku Dana, který je její spřízněnou duší. Ten večer má ale smrtelnou nehodu a umírá. Tímto se ale s Lucy neloučíme, protože se objeví někde mezi nebem a zemí, kde si musí vybrat, zda půjde do nebe, nebo se stane duchem. K tomu ale musí do 21 dnů splnit úkol - najít životní lásku pro úplně cizího člověka. Když se ocitne zpátky na zemi a nastěhuje se do bytu, který sdílí s dalšími "živými-mrtvými" zjištuje, že ty, které znala před smrtí už nemůže oslovit , protože pro ně je němá a také ji nepoznají, i když vypadá úplně stejně jako před smrtí.

Je to úžasný nápad a je to něco originálního. Není to ohraný zamilovaný příběh ale má děj, dobrodružštví. Rozesměje vás a hned vzápětí vám zlomí srdce. Konec knížky mě ABSOLUTNĚ překvapil a doted jsem z toho opravdu překvapená. Určitě si tuhle knížku pučte, nebo kupte, protože je vážně úžasná :)

http://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_11.gif
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement