Co je nového

28. april 2014 at 18:23 |  ostatni clanky
Ahoj všichni :)
jak se máte? Už jsem zase dlouho nepsala. Tento týden startujou státní maturity, kdo se těší ? :D Já docela jo, je to takový exciting a začíná se angličtinou tak je to suprr :)
Minulž tžden mi sundali rovnátka, to byla fakt úleva. Přišlo mi, že mám obrovské zuby a je to nezvyk vidět jen tak zuby bez drátů po 3 letech :D Dostala jsem rovnátka na noc. První noc to bylo teda hrůzostrašný, nemohla jsem vůbec spát, ale ted už jsem si docela zvykla. Na den mám takový neviditelný rovnátka, spíš folie, který mi ty zuby drží pohromadě a tak je to taková prevence, aby se zuby nevrátily zase do původní polohy. Musím si ty folie vyndat před každým jídlem ,takže pro mě pro mlsouna docela problém , protože mě to otravuje haha :)

Byla jsem znovu u očaře. Měla jsem zánět rohovky a spojivek a od tý doby mám jedno oko takový vykulený. Ted mi ale doktor řekl, že mám asi něco se štítnou žlázou tak musím jít na vyšetření. To mi ještě scházelo. Taky mi nedoporučoval hned v červnu odjet pryč, jestli by ty výsledky dopadly nějak špatně. Prý to dokážou srovnat i hormony v podobě prášků, ale to je hrozný , protože já neumím polykat prášky. Tak jsem zvědavá , co z toho bude.

Začala jsem se učit na ústní maturity, právo, protože to je jediný, z čeho mám strach. Spočítala jsem, že mám 29 dní a 25 otázek, takže se musím naučit každý den jednu otázku. Už jich umím 4 ,tak mi držte palce :)

Tady v Liberci se počasí snad zbláznilo - sněží, pak svítí sluníčko, bouřka, prší, no fakt děs:D ale mě to nevadí - mám už volno a hezky se učí, když prší :)

Tak zatím ahoj, a mějte hezký den, ikdyž je pondělí! :)

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement