Time runs so fast

23. may 2014 at 9:31 |  ostatni clanky
Ahoj všichni :)
doufám,že se máte dobře. Úspěšně jsem zvládla státní maturitu a čekají mě poslední ústní zkoušky v pondělí. Myslím, že jsem byla zodpovědná a opravdu jsem se učila, tak si říkám, že at to dopadne jak chce - vím, že jsem pro to udělala všechno :)
Nechápu, jak to všechno tak rychle uteklo. Dokonce jsem už sehnala práci a 21. června oficiálně odlétám do Irska, tak se těším. Každý mi říká, že se mi bude stýskat, at nejezdím, a už mě to opravdu rozčiluje. No samozřejmě , že se mi bude stýskat. Jsem tady doma, i když Česko nemám ráda. Je tu moje rodina a spíš mám strach, že oni budou smutní, že tu nejsem.
Taky jsem byla na vyšetření štítné žlázy a dozvěděla jsem se zase kupu věcí. Je to zvláštní, že se člověk cítí zdravej, a vlastně to tak není. Moc tomu nerozumím, ale mám přebytek bílých krvinek, prý se to nedá léčit a kdyby se to zhoršilo, musela bych na operaci té žlázy, což může poškodit hlasivky. Vzhledem k tomu, že hudbou a zpíváním žiju, mě to docela dostalo a neumím si něco takového představit. Potom mi řekli, že mi když tak dají prášky, které mají teda hodně vedlejších účinků jako cukrovka, řídnutí kostí atd. Je to fakt hrozný a pokud to nebude opravdu potřeba, tak žádný léky nechci. Je to svinstvo a člověku to ještě více ublíží. Rozhodla jsem se, že si prostě řeknu, že jsem zdravá, budu odpočívat a to je ten nejlepší lék.
Tak mi držte všechny palce na pondělí, at to zvládnu :) Už se těším, až bude po všem!

Jo ! a taky mi kamarádka poslala dobrou motivaci pro učení :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement